0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET
 • Mobil Menüyü Oluşturun!
 • Şuanda karşılaşma bulunmamaktadır.

  Norveç – Faroe Adaları iddaa Tahmini 15-11-2019

  Euro 2020 Eleme F grubu 9.Hafta Mücadelesinde Norveç ile Faroe Adaları Karşı Karşıya geliyorlar.
  Norveç – Faroe Adaları iddaa Tahmini 15-11-2019

  Norveç – Faroe Adaları iddaa Tahmini 15-11-2019

  Euro 2020 Eleme F grubu 9.Hafta Mücadelesinde Norveç ile Faroe Adaları Karşı Karşıya geliyorlar.

  Ev sahibi Norveç’in EURO 2020 Elemelerin katılabilme ihtimali oldukça düşük gözüküyor. Grupta kalan 2 maçını kazansalar dahi İsveç’in ve Romanya’nın puan kaybetmelerini beklemeleri gerekiyor. Geçtiğimiz Ekim ayında İspanya ve Romanya ile iki maçta da 1-1 berabere kalan Lars Lagerback’ın öğrencileri o maçlarda 1 galibiyet alabilseydi gruptan çıkma ihtimalleri daha yüksek olabilirdi. Grubun 9. Maçında evinde Faroe Adaları’nı konuk edecek Norveç’in bugün yüksek ihtimalle rahat bir galibiyet alıp İsveç ve Romanya’nın puan kaybetlerini bekleyecek.

  Konuk ekip Faroe Adaları’nın grupta herhangi bir iddiası bulunmuyor. Grup kuraları açıklandığında Malta ile son iki sırayı paylaşmaları bekleniyordu ve beklenildiği gibi de oldu. Grupta oynadığı 8 karşılaşmada tek galibiyeti bulunan Faroe Adaları, topladığı 3 puan ile 5. Sırada yer alıyor. Lars Olsen’in ekibi gruptaki tek galibiyetini geçtiğimiz Ekim ayında Malta’ya karşı 1-0’lık sonuç ile almıştı.

  TAHMİN: 2,5 Üst
  ORAN: 1.35
  MAÇ SAATİ: 20:00

  Her gün kar sağlayabileceğiniz maçlara özel iddaa tahminleri ile kazandırmaya devam ediyoruz. İddaa’da tecrübeli ekip, tüm bilgi birikimini iddaalobisi1.com sitesinde birleştirip sizlere tamamen ücretsiz hizmet sunuyor. Bizi takip etmeye devam edin, siz de şansınıza şans katın. Yanı sıra Kuponlar kısmında, günün iddaa kuponları, Hazır kuponlar ve sistem kuponlarını bulabilirsiniz.

  Tarihinde yayınlanan diğer iddaa tahminine de bakmayı unutmayın.
  Site İçi Yorumlar